Maagiat ja müstikat täis koht Edela-Inglismaal - Glastonbury. 

Läheme koos kevadist Glastonbury avastama 26. aprill - 03. mai 2025.

Glastonbury on koht, kus elavad legendid kuningas Arturist, Avaloni maanõidadest, kummalisest Tor'i mäest, pühadest punasest ja valgest allikast, pühast aiast - Chalice Wells'ist, Avaloniast kui erilisest paigast ja suurimatest Lei-liinidest.

Kindlasti külastame ka Wellsi, kus on suur katedraal, ka piilume kohalikule turule. 

Kui on huvilisi (oleneb grupi suurusest) käime ka Tintagelis, kus on kuulus Nõidade muuseum, kõrged kaljud Atlandi ookeanist turritamas taevasse, kuningas Arturi kindluse varemed ja Naiste aken ookeani. Marsruut võib muutuda. Et sinna minna, on vaja teada täpset minejate arvu, sest sellest oleneb ka tellitud bussi sõidu hind.

Kulgeme rahulikult Glastonbury pühades paikades, tunnetades selle väga, puhastades end koobasallikas ja vaadata endasse. Meie reisi ajal toimuvad Glastonburys 01. mail Beltane suured pidustused - rongkäik ja maiposti ühiselt loomine. Päev algab Päikese tervitusega Tor'i mäel päikesetõusu ajal. 

Tõenäoliselt toimub seal üsna palju põnevat, mida näha ja mida kogeda.

 Reisi maksumus on umbes 1500 eur. (hinnad võivad muutuda)

Eriti oodatud on sellele reisile juba Avaloni kursusel osalejad või lõpetanud, kuid ka need, kes plaanivad tulla Avaloni õpetusi omandama. 

NB!!! Grupi suurus on piiratud.

Kui soovid kaasa tulla, kirjuta mulle emailile pistrik99@gmail.com

Kes ees - see sõidab !!!!