Maagiat ja müstikat täis koht Edela-Inglismaal - Glastonbury. 

Septembri 2022 reisigrupp on komplekteerunud ning vabu kohti enam pole. 

Glastonbury on koht, kus elavad legendid kuningas Arturist, Avaloni maanõidadest, kummalisest Tor'i mäest, pühadest punasest ja valgest allikast, pühast aiast - Chalice Wells'ist, Avaloniast kui erilisest paigast ja suurimatest Lei-liinidest.

Kindlasti külastame ka Wellsi, kus on suur katedraal, ka piilume kohalikule turule. 

Teeme väljasõite Avebury iidsesse kiviringi, Cerne Abbas'sse koos oma Giandiga põllul. Võimalusel (oleneb grupi suurusest) käime ka Tintagelis, kus on kuulus Nõidade muuseum, kõrged kaljud Atlandi ookeanist turritamas taevasse, kuningas Arturi kindluse varemed ja Naiste aken ookeani. Marsruut võib muutuda.

Kulgeme rahulikult Glastonbury pühades paikades, tunnetades selle väga, puhastades end koobasallikas ja vaadata endasse.

 Järgmine võimalus minuga koos tulla Glastonbury ja teisi sealseid paiku avastama on 25.aprill - 02. mai 2023.  01. mail toimub Glastonburys ka Beltane pidustused koos rongkäigu ja maiposti tegemisega.

Reisi maksumus on umbes 1300 eur. (hinnad võivad muutuda)

Kui see kõik sind kõnetab, anna enda soovist teada mulle mailile pistrik99@gmail.com

Kui soovid tulla 2023 kevadel Glastonburysse Beltane pidustustele, palun anna endast aegsasti teada, sest kohad täituvad üsna ruttu ning grupi suurus on piiratud. 

Eriti oodatud on sellele reisile juba Avaloni kursusel osalejad või lõpetanud, kuid ka need, kes plaanivad tulla Avaloni õpetusi omandama. 

NB!!! Grupi suurus on piiratud, seega registreerin mailide laekumise järjekorras. 

Veel on järel mõned vabad kohad!!!

Kui soovid kaasa tulla, kirjuta mulle emailile pistrik99@gmail.com